Varžybos

„JUKADO“ imtynių asociacijos nariai sėkmingai kovoja tarptautiniuose kovinio sporto turnyruose. Taip pat kiekvieną savaitę yra rengiamos vidaus varžybos.


Kiekviena savaitę rengiame varžybas, kuriose tarpusavyje varžosi mūsų asociacijos nariai. Pirmajame rate yra kovojama panaudojant karate arba kikbokso technikas, o antrąjame tik dziudo imtynių techniką. Paskutiniame finalinių kovų rate jau yra kaunamasi pagal jukado techniką, t. y. panaudojama ir karate ar kikbokso, ir dziudo technikos. Po varžybų paskelbiame nugalėtojus ir sudarome geriausių veiksmų dešimtuką

Tarptautinės sporto-poilsio pramoginės stovyklos

Kiekvieną vasarą organizuojamos sporto-poilsio stovyklos vaikams ir jaunimui, jau tapo gražia tradicija. Šis renginys vykdomas nuo 1996m., kada per Klaipėdos miesto savivaldybės užsienio reikalų skyrių užsimezgė draugystė tarp “JUKADO Imtynių” asociacijos (Lietuva) ir Meklenburgo Priešakinės Pomeranijos krašto Karate Sąjungos “JAMATO” (Vokietija).


Stovyklų idėja kilo dėl bendrų sportinių interesų, vaikų ir jaunimo užimtumo problemos, narkomanijos ir nusikalstamumo prevencijos. Šių stovyklų tikslas – dviejų šalių jaunimo susitikimo pagrindu gilinti žinias vieni apie kitus, tinkamai įtakoti stovyklos dalyvių politinį bei tarptautinį-kultūrinį sąmoningumą. Pagrindinė šio jaunimo susitikimo tema – vaikų bei jaunuolių nusikalstamumo ir narkomanijos prevencija.

Vienadienės stovyklos

Kiekvienų metų birželio mėnesį yra vykdomos vienos dienos stovyklos. Jos paprastai vyksta darbo dienomis nuo 12 -19 val. tam, kad užimti vaikus ir jaunimą vasaros atostogų metu.


Šių stovyklų tikslas – vaikų bei jaunuolių nusikalstamumo ir narkomanijos prevencija užimtumo pagalba ir yra vykdomos Smiltynėje „Jachtklubo“ teritorijoje. Jų metu stovyklautojams rengiami įvairūs sportiniai žaidimai: stalo tenisas, orientacinis, šaudymas, manevrai tarp komandų, futbolas, krepšinis, tinklinis, šachmatai, šaškės, buriavimas, maudynės pliaže ir daug įvairių kitų.